Montaż

KontakT

Zadzwoń i umów się na spotkanie, to nic nie kosztuje.
Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy dogodny dla ciebie termin oraz miejsce spotkania. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady związanej z doborem urządzenia, zadzwoń z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Pomiary i dobór urządzenia

Aby dobrać odpowiednie urządzenie niezbędne są szczegółowe pomiary na miejscu montażu. Podczas pomiarów zostanie sporządzony plan uwzględniający wszelkie szczegóły na podstawie którego dobrane będzie urządzenie oraz sporządzona indywidualna oferta.

montaż

Po ustaleniu terminu oraz wszelkich szczegółów montażu nasza ekipa doświadczonych montażystów przystąpi do pracy.
Po zakończeniu montażu montażysta udzieli wszelkich niezbędnych instrukcji oraz pokaże jak w prawidłowy sposób użytkować urządzenie.

Dlaczego prawidłowy montaż jest tak ważny ?

Wszystkie urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne to skomplikowane maszyny które do długotrwałej oraz niezawodnej pracy wymagają odpowiednich warunków.  Aby zapewnić im te warunki należy w pierwszej kolejności dokonać ich montażu zgodnie z zaleceniami producenta oraz w sposób zgodny z ich przeznaczeniem.  Podstawowym warunkiem przy montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych jest czystość oraz szczelność rurociągów w których krąży  czynnik chłodniczy, dlatego też niezbędne jest wykonanie szeregu czynności technologicznych wymagających specjalistycznych urządzeń, narzędzi oraz wiedzy potwierdzonej stosownymi certyfikatami.  Nieprawidłowy montaż lub niezastosowanie się do wytycznych producenta doprowadzić może do uszkodzenia urządzenia lub jego nieprawidłowej pracy która powodować może jego szybkie zużycie oraz wzrost kosztów eksploatacji. Nie ryzykuj i nie powierzaj montażu przypadkowym „fachowcom”, postaw na GreenCold – specjalistów którzy specjalizują się wyłącznie w wykonywaniu serwisu i montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasze ostatnie realizacje

Ile kosztuje montaż ?

Ponieważ każdy klient ma swoje własne indywidualne potrzeby odnośnie typu urządzenia oraz miejsca montażu, nie jesteśmy w stanie w sposób jednoznaczny określić kosztów montażu. Dlatego też podstawą do udzielenia odpowiedzi na to pytanie jest kontakt z klientem celem ustalenia wszelkich możliwych szczegółów.  Kolejny krok  to umówienie się na spotkanie  w miejscu w którym wykonany ma być montaż stacjonarnego urządzenia chłodniczego, klimatyzacyjnego lub wentylacyjnego,  dopiero na podstawie zebranych informacji oraz pomiarów jesteśmy w stanie sporządzić indywidualną oraz ostateczną wycenę.

 Aby przybliżyć  orientacyjne koszty zapraszamy do zapoznania się z cennikiem opisującym standardowe montaże urządzeń klimatyzacyjnych typu SPLIT. 

Potrzebujesz oferty dzwoń - 570 814 447

Zaufali nam

KONTAKT
570 814 447

biuro@greencold.pl